Hükümet Konağı yapım işi KDV Dahil 4.120.560,00 TL. ye ŞE-SE İnşaat Şirketine ihale edilmiş olup yapımı tamamlandığında 5750 m2 kapalı alana sahip olacaktır. İlçemizdeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarını tek çatı altında toplayıp vatandaşlarımıza tek bir binada hizmet verme imkanı sağlayacaktır.

Temel Atma Törenine, Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ, Kültür ve Turizm Eski Bakanımız Sayın Atilla KOÇ, Aydın Milletvekili Sayın Mehmet ERDEM, İlçe Kaymakamımız Serdar KAYA, Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ, Nazilli Kaymakamı Mehmet OKUR, Sultanhisar Kaymakamı Cevdet ERTÜRKMEN, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kur. Albay Emre FURAT, İl Emniyet Müdürü Adnan TAŞDAN, İl Müdürleri, kamu kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende Kaymakamımız Serdar KAYA, Kültür ve Turizm Eski Bakanımız Atilla KOÇ, Valimiz Erol AYYILDIZ birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından dua edildi. Daha sonra Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ ve protokol üyeleri hep birlikte butona basarak, harç döküldü. Köşk Meslek Yüksek Okulu bahçesinde yapılan ikramın ardından program sona erdi.