İlçe Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK' in 3 Eylül 2014 tarihli Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile İzmir/Urla İlçesi Kaymakamlık görevine atanması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

Kaymakamımızın veda yemeğine, Aydın İl Jandarma Komutan Yardımcısı ve Asayiş Şube Müdürü Yarbay Ahmet Turan YALÇINER, Köşk İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yüzbaşı Bekir AYÇİÇEK, Köşk Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Necdet DAĞDELEN, Belediye Başkanı Rıfat Kadri KILINÇ, kamu kurum amirleri ve personelleri ile çok sayıda Köşklü vatandaşımız katıldı.

Veda yemeğinde konuşan Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK, Köşk gibi güzel bir ilçede çalışmaktan gurur duyduğunu, görev süresi içerisinde halka en iyi şekilde hizmet verebilmek için elinden gelen gayreti gösterdiğini belirtti. Ayrıca başarılı çalışmaların arkasında bir ekip olduğunu bu nedenle 3 yıl boyunca beraber çalıştığı arkadaşlarına tek tek teşekkür ederek haklarını helal etmelerini istedi.

Yapılan konuşmaların ardından İlçe Kaymakamımıza teşekkür plaketleri takdim edildi. Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK daha sonra yemeğe katılanlarla vedalaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaymakamımız Murat Sefa DEMİRYÜREK' e ilçemizdeki hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.